Ocjena: / 0
LošeOdlično 

PA140224

 

Tabela poslije II. kola

Košarkaške lige osnovnih škola grada Tuzla za dječake

Sportski savez grada Tuzla, organizuje Košarkašku ligu osnovnih škola grada Tuzla za dječake u znak obilježavanja 2. oktobra, dana oslobođenja Tuzle. Pokrovitelj programa je Grad Tuzla, medijski pokrovitelji RTV TK i RTV7 Tuzla .  

Košarkaška liga osnovnih škola za dječake ima za cilj popularizaciju sporta i promociju pozitivnih društvenih vrijednosti kod djece, koja u ovom uzrastu nisu uključena niti u jedan sistem takmičenja, te na ovaj način stiču dragocjeno takmičarsko iskustvo i nova poznanstva i svrsishodno provode svoje slobodno vrijeme.

Utakmice se igraju u sportskim dvoranama OŠ „ Sveti Franjo“, OŠ „Centar“ i OŠ „Novi Grad“.

Košarkaška liga osnovnih škola za dječake se održava u periodu od 06.10. do 18.12.2015. godine.

Organizator je obezbjedio pehare i diplome za tri najbolje plasirane ekipe, prigodnu figuru za najboljeg strijelca i zahvalnice za škole učesnice .

 

Ekipe učesnice su : OŠ „Tušanj“, OŠ „Sveti Franjo“, OŠ „Miladije“, OŠ „Novi Grad“, OŠ „Jala“,

OŠ „Centar“, OŠ „Mejdan“, OŠ „Solina“, OŠ „Sjenjak“ i OŠ „Husino“.

 

 II. Kolo 14.10.2015. OŠ „Centar“

1.

OŠ „Husino“

OŠ „Centar“

   08:33

2.

OŠ „Mejdan“

OŠ „Jala“

odgođeno

3.

OŠ „Solina“

OŠ „Novi Grad“

20:17

4.

OŠ „Sjenjak“

OŠ „Miladije“

08:11

5.

OŠ „Tušanj“

OŠ „Sveti Franjo“

15:29

 

 

Tabela poslije II. kola

 

#

Ekipa

Odigrano

Pob.

Por.

Koš.

Bod

1.

OŠ „Miladije“

       2

     2

   0

50 : 12

       4

2.

OŠ „Centar“

       2

     2

   0

67 : 19

4

3.

OŠ „Solina“

       2

     2

   0

46 : 34

4

4.

OŠ „Sjenjak“

2

1

1

39 : 39

3

5.

OŠ „Sveti Franjo“

1(-1)

1

0

29 : 15

2

6.

OŠ „Novi Grad“

2

0

2

45 : 51

2

7.

OŠ „Husino“

2

0

2

12 : 72

2

8.

OŠ „Jala“

1(-1)

0

1

17 : 26

1

9.

OŠ „Tušanj“

1(-1)

0

1

15 : 29

1

10.

OŠ „Mejdan“

1(-1)

0

1

11 : 34

1

                            III. Kolo OŠ „Centar“

1.

OŠ „Jala“

OŠ „Centar“

 

2.

OŠ „Sveti Franjo“

OŠ „Husino“

 

3.

OŠ „Miladije“

OŠ „Tušanj“

 

4.

OŠ „Solina“

OŠ „Sjenjak“

 

5.

OŠ „Novi Grad“

OŠ „Mejdan“